Generalne
wykonastwo
instalacji HVACR+AKPiA

realizujemy instalacje sanitarne w budynkach ekologicznych, przyjaznych ludziom i środowiskuuu.

Klimatyzacja. Wentylacja. Ogrzewnictwo. Wod-kan. Komory chłodnicze. Chłodzenie technologiczne. AKPiA. Elektryka. Wyróżnia nas szeroka oferta i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem realizujemy projekty złożone, stanowiące wyzwanie projektowe, technologiczne oraz wykonawcze.

Jak to robimy?

Co nas wyróżnia?

1

Kompleksowe podejście do zagadnienia montażu instalacji HVACR

Ponieważ posiadamy własny dział projektowy, wykonawczy oraz serwisowy, jesteśmy w stanie zrealizować inwestycję od początku do końca, tak aby Klient otrzymał w pełni działający system HVACR. Po oddaniu inwestycji, Klient w dalszym ciągu może liczyć na nasze wsparacie, które zapewnia dział serwisu AiFO.

2

Doświadczony zespół

Wybierając AiFO wybieracie przede wszystkim wykwalifikowany zespół, który posiada duże doświadczenie przy realizacji dużych projektów. Wybieracie specjalistów (inżynierów, projektantów, serwisantów, monterów), którzy sprawnie przeprowadzą prace na każdym etapie.

3

Zaawansowane rozwiązania IT wspomagające każdy etap realizacji

Jesteśmy nowocześni. Stale rozwijamy autorskie rozwiązania IT, które usprawniają pracę i współpracę na każdym etapie (projektowym, realizacyjnym, serwisowym). Nasi klienci, posiadają możliwość współpracy z nami za pomocą naszego oprogramowania.

Nasze realizacje

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami, których potrzeby stanowiły dla nas wyzwanie. Zdobyte doświadczenia procentują. Dzięki nim współpraca z nami przebiega w sposób przewidywalny i terminowy.